• Свеж
КАИШЕК За Најновиот Случај MacBook pros -Rel. Модел А1706&А1708&А1989&А2159&А2251&А2289&А М1, Пластични Хард Школка Случај, Мермер А 101

КАИШЕК За Најновиот Случај MacBook pros -Rel. Модел А1706&А1708&А1989&А2159&А2251&А2289&А М1, Пластични Хард Школка Случај,

DEN 7439.84
Стока
Достапно е за нарачката

Mac Book Pro 13 " Случај Покритие ( 2023 2022 2021 - 2016) е САМО За Моделот Број М1 А2338/А2289/А2251/А2159/А1989/А1706/А1708. Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел . ВЕ молиме ПРОВЕРЕТЕ ГО БРОЈОТ НА Моделот MACBOOK ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ ЗА да СЕ ОСИГУРАТЕ дека ЌЕ ЈА ДОБИЕТЕ ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА. Исечете Го Логодизајнот ви овозможува Да Ја Отворите/Затворите Вашата Mac Book до крај и Целосен Пристап до сите Пристаништа.Капакот на Тврдата Обвивка Mac Book содржи слој Од Гумена Маслена Боја за Мазна Гумена Надворешна Текстура-Спречете Отпечатоци од Прсти, Лизгање, Гребнатини, Капки, Нечистотија, Дамки и Други Оштетувања.2 Дизајн На Парчиња, Лесен за Инсталирање и Деинсталирање. 4 Гумени Стапала го одржуваат Вашиот Лаптоп Стабилен и Безбеден. Долниот Случај Се Вентилира За Максимална Дисипација И Исплата на Топлина. КСК КАИШЕК Мек Про Капакот На Куќиштето Од 13,3 Инчи е многу Тенок и мала тежина. Лесен и Удобен За Носење Со вашите торби. САМО компатибилен Со Најновиот Macbook Pro 13" 2016 - 2021 2022 2023 ( А1706&А1708&А1989&А2159&А2251&А2289&А2338 М1 MNEP3 LL/A,MNEQ3 LL/A,MNEH3 LL/A,MNEJ3 LL/A,MYD92 LL/A,MYDC2 LL/A,MYD82 LL/A,MYDA2 LL/A,MUHN2 LL/A,MUHQ2 LL/A,MUHP2 LL/A,MUHR2 LL/A,MV962 LL/A,MV992 LL/A,MV972 LL/A,MV9 A2 LL/A,MR9 Q2 LL/A,MR9 R2 LL/A,MPXV2 LL/A,MPXX2 LL/A,MPXW2 LL/A,MPXY2 LL/A,MPXQ2 LL/A,MPXR2 LL/A,MPXT2 LL/A,MPXU2 LL/A,MLL42 LL/A,MLH12 LL/A,MLVP2 LL/A,MNQF2 LL/A,MNQG2 LL/A,MXK32 LL/A,MXK62 LL/A,MXK52 LL/A,MXK72 LL/A,MWP42 LL/A,MWP72 LL/A,MWP52 LL/A,MWP82 LL/A). Висококвалитетниот слој и на горните и на долните капаци нуди мазна совршена површина и се чувствува убаво да се допре. Дводелна, лесна, прицврстена заштитна гумена тврда обвивка За Mac Book . Страна од редовните исечоци на пристаништето, дното на куќиштето совршено се совпаѓа со отворите за вентилација на Вашиот Macbook Pro 13.3 за правилна вентилација. Исто така, има 4 гумени стапала што додава неколку милиметри одвојување на површината за да се зголеми циркулацијата на воздухот. Овој случај не е компатибилен со другите Лаптопи На Моделот. Целосно проветрено за безбедна исплата на топлина, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики. Предвремени на дизајн, лесно на лесно исклучување. Приклучете го вашиот кабел или слушалки без отстранување на куќиштето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата