• Свеж
Црвен Кап® Машки Товар Краток

Црвен Кап® Машки Товар Краток

DEN 319.52
Стока
Достапно е за нарачката

Нашите Машки Товарни Шорцеви се изградени за да ви овозможат да носите се што ви треба за да ја завршите работата. Постојат шест различни џебови, два предни џебови во стилот на замаглување, два задни џебови со џебни клапи со лопата и затворачи за прицврстување и два џебови за лепенки за нозе. Плус, овие шорцеви се направени од ткаенина отпорна на дамки за да изгледаат свежи од ден на ден. Технологијата Touchtex Pro_ обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помеко чувство. Tru Black Ткаенина се спротивставува на избледување миење по миење. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Безбедност-зашиени главни рабови. Индустриски перење пријателски.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата