• Свеж
Дорман Хв Хардверски Комплет За Предни Диск Сопирачки За Специфични Модели НА БМВ

Дорман Хв Хардверски Комплет За Предни Диск Сопирачки За Специфични Модели НА БМВ

DEN 1248.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овој хардверски комплет за диск сопирачки е дизајниран да одговара на оригиналниот хардвер потребен за поправка на диск сопирачката на одредени возила. Изработен од квалитетни компоненти, овој комплет е дизајниран за сигурни перформанси и издржливост. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој хардверски комплет за сопирачки на дискот е дизајниран да одговара на оригиналниот хардвер потребен за поправка на диск сопирачката на одредени возила. Идеално решение - овој комплет е сигурна замена за оригиналните компоненти кои не успеале поради замор. Издржлива конструкција - овој комплет е направен од квалитетни компоненти за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Одговара Изберете : 2000-2006 Бмв Х5 2001-2003 БМВ 530 1995-2001 БМВ 740 1997-2003 БМВ 540 2000-2003 Бмв М5 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата