• Свеж
Пвц Кожни Чаршафи Рачно Изработени Занаети Самостојни Кожни Материјали САМОСТОЈНИ Кожни Чаршафи

Пвц Кожни Чаршафи Рачно Изработени Занаети Самостојни Кожни Материјали САМОСТОЈНИ Кожни Чаршафи

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис. Овој производ е лажен . кожна ткаенина, која е изработена од цврст пвц кожен материјал. Со темата За Ноќта на Вештерките, тие можат да се користат. ЗА самостојни украси за домови, чанти, паричници, перници, лакови, обетки и . други ракотворби. Заслужувате да ги имате за самостојна употреба. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : пвц кожа. - Големина : 33,00Х20, 00Х0, 10см/12, 97Х7, 86Х0, 04ин. - Може да се користи за сите ВИДОВИ накит СО ТЕМАТИКА ЗА Ноќта на Вештерките, чанти, капи, додатоци за коса итн. - Може да се исече и спои по желба за лесна употреба и САМОСТОЈНО, што може да обезбеди подобро искуство со користење. - Нашата вештачка кожа За Ноќта на Вештерките е дизајнирана со светли бои и нежни дезени кои можат да го привлечат вниманието и интересот на луѓето. - Лесно е да се користат ножици за да се исечат на мали парчиња без абразија, што може да ги задоволи потребите на процесот САМ. - Областа е доволно голема за да ви овозможи ДА направите некои самостојни ракотворби за давање подароци или декорација. Може да се користи за сите ВИДОВИ накит СО ТЕМАТИКА ЗА Ноќта на Вештерките, чанти, капи, додатоци за коса итн. Може да се исече и спои по желба за лесна употреба и САМОСТОЈНО, што може да обезбеди подобро искуство со користење. Нашата вештачка кожа За Ноќта на Вештерките е дизајнирана со светли бои и нежни дезени кои можат да го привлечат вниманието и интересот на луѓето. Лесно е да се користат ножици за да се исечат на мали парчиња без абразија, што може да ги задоволи потребите на процесот САМ. Областа е доволно голема за да ви овозможи ДА направите некои самостојни ракотворби за давање подароци или декорација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата