• Свеж
Ведолај Панталони За Жени Панталони Со Висок Струк За Жени, Женски Чизми Меки Хеланки Путер Спортски Панталони За Одмор,Зелени XL

Ведолај Панталони За Жени Панталони Со Висок Струк За Жени, Женски Чизми Меки Хеланки Путер Спортски Панталони За Одмор,Зелени

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Обични Цврсти Високи Половини Лабави Широки Нозе Пријатни Панталони Удобни Панталони Со Права Нога Се Протегаат Јога Панталони за Жени. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук . Половината : Високо Чекаше. Стил : Секојдневен,Моден. Дебелина : Стандард. Должина : Долги панталони. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : Fall, Пролет. Што добивате : . 1 х Женски панталони ● Удобни Лабави Атлетски Панталони● : Панталоните имаат добро чувство на завеса.Лесните и лежерни панталони што дишат ќе ви овозможат совршено искуство со носење. Queters ques : женските панталони имаат висок појас, еластични манжетни за глуждот,опуштено вклопување,широки панталони со заострени нозе.Едноставните, но трендовски панталони лесно создаваат разноврсен атлетски изглед. ①Прилики : Удобните панталони може да се користат Како секојдневни панталони,јога панталони,панталони за вежбање итн.Погоден за дома,спиење,училиште,плажа, шопинг,запознавање,одмор,патување итн. ①Совпаѓање : панталоните со лабаво вклопување се спарени со врвот ками,кроп топ,маичка,летна блуза,сандали или секојдневни чевли.Одлични летни панталони на секоја гардероба!. 【Внимание : поради транспортот, лабавите памучни блузи ќе бидат мали брчки, кои можат да се пеглаат на ниска температура.* ЗАБЕЛЕШКА* : ве Молиме дозволете разлика од 0,2-0,8 инчи поради рачно мерење .И ве молиме разберете дека може да има некоја грешка во бојата поради различен дисплеј и светлина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата