• Свеж
ФХ016_ Јагода Пет Кревет Медиум

ФХ016_ Јагода Пет Кревет Медиум

DEN 2232.96
Стока
Достапно е за нарачката

Fh016 сосема нова куќа за кревет за миленичиња од јагоди во Црвено. Мачките навистина ја сакаат оваа перница бидејќи прави да се чувствуваат невидливи и безбедни. Малите кучиња исто така сакаат да се кријат во оваа перница. Генерално, тоа е одлична перница/куќа за мали животни. ИМЛ ФХ016_2 Јагода Пет Кревет Медиум.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата