• Свеж
Среќа Куче 2-Во-Големина Галванизиран Синџир Линк Одгледувачница - Сребрена-КЛ 61528ЕЗ

Среќа Куче 2-Во-Големина Галванизиран Синџир Линк Одгледувачница - Сребрена-КЛ 61528ЕЗ

DEN 4479.84
Стока
Достапно е за нарачката

Совршено за дворот, Одгледувачницата Со Галванизиран Синџир Со Големина 2-во-1 обезбедува безбедна и сигурна локација за вашите кученца да останат додека се далеку. Обезбедувајќи многу простор за опуштање или играње, оваа одгледувачница со синџири се одликува со 100% челична рамка со дизајн на квадратен агол за безбедност. За дополнителна безбедност се вклучени брава од челична врата што може да се заклучи, врски од челична жица и ткаенина со галванизиран синџир со 12 мерачи. Оваа одгледувачница за кучиња ќе ви даде мир на умот додека сте далеку од дома. *Оваа одгледувачница може да конвертира опции за големина на конфигурација : 15l x 5 W x 6 H ft, или 10 W x 10l x 6 H ft. За Џует Камерон Џует Камерон Е производител на комерцијални производи за мечување базирани на челик и дрво што се продаваат под имињата На одгледувачниците Лаки Дог, одгледувачниците АКЦ Про, одгледувачниците АСПЦА, Метеоролошките И Пролетните Градинарски Оранжерии, Патролата Прилагоди-А-Порта и Периметар. Не ограничувајќи се само на мечување, Џевет Камерон, исто така, има рака во производството на пневматски алатки, како и целосна линија на моќност на дијамант-карбид и рачни алатки. Кога не ни ги даваат потребните алатки или оградата што сакаме да ја ставиме околу нив, Џевет Камерон е вклучен и во чистење, преработка и дистрибуција на семе од трева и производи од семе од трева. Цврстите врски од челична жица лесно ја обезбедуваат врската на ланецот со рамката и не можат да се отстранат од вашето куче бидејќи послабите алуминиумски врски можат. Дајте му простор на вашиот најдобар пријател да се движи и да трча наоколу без да мора да ги држите на поводник. Лесно склопување и може да се вгради или во конфигурација од 10 на 10 стапки или 5 на 15 стапки. Совршена за станбена употреба, оваа одгледувачница за кутии е изработена со галванизирана синџирска врска и челична рамка. Карактеристики 1,5-инчни подигнати нозе за да го направат куќиштето лесно за чистење или чистење на цревото, така што крзнените пријатели остануваат без нечистотија. Се одликува со заклучена врата за лесен влез и излез од кучиња и луѓе. Помалку остри агли и помалку ' рѓа благодарение на заварените и обложени агли на рамката. Ролната со галванизиран синџир е дизајнирана да не се превртува или да се заплеткува. Материјал : Галванизиран челик. Димензии( Л х ш х) : 10 х 10 х 6 Стапки или 15 х 5 х 6 Стапки. Гаранција на производителот : 1-годишна гаранција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата