• Свеж
Нога Авенија Мистик лепило лице накит св Разнобојна Боја

Нога Авенија Мистик лепило лице накит св Разнобојна Боја

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Мистик Лице Накит Налепници. Овие забавни скапоцени камења се совршен додаток за фестивали, танци, рејви или карневали. Без оглед на изгледот, тој не е комплетен без малку блинг! - Инстант Искра И Глам-Поставете накит долж лицето за инстант искра-Фестивал И Рејви-Прекрасни штрасови за целодневен сјај и сјај за да го комплетирате вашиот фестивалски изглед Големина : ОС Одговара Најмногу.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата