• Свеж
Елек За Возење Велосипед со висока Видливост Мулти - Џебен Рефлектирачки Безбедносен Елек за Градежни Работи На Отворено Безбедност На Патниот Сообраќај Санитаре?

Елек За Возење Велосипед со висока Видливост Мулти - Џебен Рефлектирачки Безбедносен Елек за Градежни Работи На Отворено Безбедност

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис. Овој безбедносен елек е одличен за луѓе кои ја вршат својата работа надвор ноќе, бидејќи овој безбедносен елек изгледа исто како задната работа. Постојат рефлектирачки ленти преку половината, која е специјално дизајнирана да ви помогне да ја осигурате вашата безбедност ноќе, а исто така е многу удобна и дише за носење. Функција. - Боја : Портокалова. - Материјал : полиестер подготвени текстура предиво. - Детална големина : . - Големина : 67,5 х 58 х 1 см. - Рефлектирачки ленти, панели за дишење. Двојни хоризонтални рефлектирачки ленти на предниот и задниот дел на безбедносниот елек за максимална видливост. - Овој безбедносен елек доаѓа со повеќе џебови со затворање на школка дизајнирани за лесен пристап. Обезбеден е многу простор за ставање мобилен телефон, мала фенерче, пенкало, па дури и визит-картички. Тоа добро класифицирани и пристап удобен. - Затворање на предниот патент со тежок патент со издржливо засилување на мрежата и поминување На Д-прстенот, специјално дизајнираниот рефлектирачки материјал на безбедносниот елек значително ќе ја зголеми дневната и ноќната видливост. - за возачи, ноќно пешачење, геодети, чувари на сообраќајни премини, изведувачи, полиција, ЕМС, обезбедување, санитарни работници итн. Рефлектирачки ленти, панели за дишење. Двојни хоризонтални рефлектирачки ленти на предниот и задниот дел на безбедносниот елек за максимална видливост. Овој безбедносен елек доаѓа со повеќе џебови со затворање на школка дизајнирани за лесен пристап. Обезбеден е многу простор за ставање мобилен телефон, мала фенерче, пенкало, па дури и визит-картички. Тоа добро класифицирани и пристап удобен. Затворање на патент со тешка должност со издржливо засилување на мрежата и поминување На Прстенот Д, специјално дизајнираниот рефлектирачки материјал на безбедносниот елек значително ќе ја зголеми дневната и ноќната видливост. Идеален за возачи, ноќно пешачење, геодети, чувари на сообраќајни премини, изведувачи, полиција, ЕМС, обезбедување, санитарни работници итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата