• Свеж
Pendaflex, PFX99917, 2-Во-Поли Виси Папки Со Датотеки, Пакет, Избрани

Pendaflex, PFX99917, 2-Во-Поли Виси Папки Со Датотеки, Пакет, Избрани

DEN 297.28
Стока
Достапно е за нарачката

2 Во 1 Поли Папките нудат единствена флексибилност. Тие висат папка и папка со датотеки во една. Висечките прачки се повлекуваат за преносливост на папката. Поли материјалот е практично неуништлив и е отпорен на абење, отпорен на кинење и отпорен на влага. Нема да го подигне печатењето. Вклучува вградени јазичиња со самолепливи етикети.Пендафлекс Писмо Виси Папка, Избрани, 10 / Пакет (Количина) буква големина виси папка е виси папка и датотека папка во една. Вклучува вградени 1/3-исечени јазичиња со самолепливи етикети. Висечките прачки се повлекуваат за преносливост на папката. Избрани : Црвена, Сина, Жолта. Издржливата поли конструкција е отпорна на абење, отпорна на кинење и отпорна на влага.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата