• Свеж
Градски Комплет За Градење Камиони Со Опасност Од Пожар; Пожарникарска Играчка Што Прави Кул Градежна Играчка За Деца, Нова

Градски Комплет За Градење Камиони Со Опасност Од Пожар; Пожарникарска Играчка Што Прави Кул Градежна Играчка За Деца, Нова

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Донесете возбуда во детската игра секој ден СО ОВА лего Градски камион За Опасност Од Пожар (60279) плејсет. Тие можат да го управуваат противпожарниот камион со навалување лево и десно, да го избришат запалениот ЛЕГО трупци користејќи го предниот плуг и да пукаат во водни елементи за да го изгаснат огнот. СО А Лего градски пожарникар на местото на настанот, оваа градежна играчка навистина ја разгорува детската имагинација. Оваа играчка за противпожарно возило доаѓа и со печатени упатства и Со Упатства ЗА градење плус – дел ОД бесплатната АПЛИКАЦИЈА ЗА Упатства ЗА Градење ЛЕГО за паметни телефони и таблети. Овој интерактивен водич за градење, со неверојатни алатки за зумирање и ротирање на гледање, брзо им помага НА младиот И надежен ЛЕГО градителите стануваат главни градители. СО лего градски пожарникари, децата уживаат во авантури со отворен крај и сценарија преполни со акција што ги одразуваат ситуациите од реалниот живот. Широкиот спектар на згради богати со карактеристики, реални возила и забавни ликови им овозможува на децата да влезат во свет каде што креативноста и имагинацијата можат да напредуваат. Оваа играчка за противпожарно возило е одличен вовед ВО возбудливиот свет НА Лего Сити, каде што децата стануваат секојдневни херои додека играат реални противпожарни авантури. Погоден за деца на возраст од 5 и повеќе години. На лего Градски камион За Опасност Од Пожар (60279) плејсет вклучува управувачки противпожарен камион со плуг и противпожарно црево, пламен ЛЕГО трупци и минифигура на пожарникар со ладна кацига. ОВА лего плејсетот за пожарникари прави одличен мал подарок за секоја пригода; совршен е за момчиња и девојчиња на возраст од 5 и повеќе години и бара само основни градежни вештини. Кога е изграден, Камионот За Опасност Од Пожар мери над 2 инчи. (6 см) висока, 4 во. (10 см) долг и 2 во. (5 см) широк.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата