• Свеж
Иневнен Детски Момчиња Летна Облека Сет Краток Ракав Мечка Печатење Маица Еднобојна Суспендер Панталони

Иневнен Детски Момчиња Летна Облека Сет Краток Ракав Мечка Печатење Маица Еднобојна Суспендер Панталони

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Детски Момчиња Летна Облека Поставува Маица За Печатење Со Мечка со Кратки Ракави + Панталони За Суспендирање со Цврста Боја. Спецификација : . Материјал : Памук. Должина на ракавот : Кратко. Јака : О Вратот. Шема : Мечка. Пол : Момчиња. Тип : Сетови. Вклучен Пакет : . 1 х маица + 1 х панталони за суспендирање. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Материјал : Изработен од памучен материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на нежната кожа на вашето дете. Дизајн : мали момчиња лето 2 парчиња облека сетови, краток ракав круг вратот цртан филм мечка печатење маица + еднобојни суспендирани панталони со 2 џебови, многу симпатична. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, облека за фотографија, семеен собир, туш за бебиња, фестивал, училиште и така натаму. Белешка За големина : 3-6М, 6-9М, 9-12М, 12-18М, 18-24М, 3Ј. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х маица + 1 х панталони за суспендирање. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата