• Свеж
во. Потковица Рак Мала Перница Без Кабел

во. Потковица Рак Мала Перница Без Кабел

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Потковица Рак Мали Ентериери Без Кабел за Перници сега ги нудат нашите шарени уметнички дела на некордирани внатрешни/надворешни перници. Сите некордирани перници имаат уметност отпечатена од двете страни за лесно превртување. Нашите перници се дома за подобрување на внатрешен или надворешен амбиент и се отпорни на вода и бледнеат со години уживање. Нашите дизајни имаат уметнички дела Од уметниците Р. Б. Хамилтон и и сите наши производи се гордо направени во САД. Спецификации големина : 11 "х 14" & Мала Тежина : 1 фунти-SKU : ZX9 BTDR5069 11 x 14 инчи. Потковица Рак Мала Перница Без Кабел.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата