• Свеж
Карлајл НА II ATV UTV Tire-27X11 - LRC 6пли Номинална

Карлајл НА II ATV UTV Tire-27X11 - LRC 6пли Номинална

DEN 4060.96
Стока
Достапно е за нарачката

АТ489 е популарна гума за замена на оригиналната опрема и постигнува голема рамнотежа помеѓу лесната и отпорноста на пункција. Има извонредно држење на лабав терен без да се откаже од удобното возење на тврдо спакувани површини. Карлајл НА 489 II 27/11 12.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата