• Свеж
Дизни Пиксар Наваму Иан Лајтфут И Блејзи Акција Слика 2-Пакет

Дизни Пиксар Наваму Иан Лајтфут И Блејзи Акција Слика 2-Пакет

DEN 463.84
Стока
Достапно е за нарачката

Истражете го светот На Пиксар со две висококвалитетни, можни акциони фигури на сакани филмски ликови Од Дизни и Пиксар Наваму - Иан Лајтфут и миленичето на неговото семејство змеј, Блејзи! Повеќе подвижни споеви и филмски автентични детали им овозможуваат на децата и колекционерите повторно да донесат потези со потпис и динамични пози од филмот и да ги замислат своите. Со толку многу омилени ликови на обожавателите што можат да ги најдат, децата можат да имаат експанзивен свет за играње пиксар, а колекционерите можат да создадат уникатен приказ на витрини! Прави одличен подарок за фановите на Пиксар на возраст од 3 години и постари. Вклучува две карактерни фигури. Боите и украсите може да варираат. Дизни Пиксар Наваму Иан Лајтфут И Блејзи Акција Слика 2-Пакет : Возрасен Опсег : 3 години И Повеќе. ​Пресоздадете ја магијата На Дизни и Пиксар Напред со овој пар карактерни фигури Иан Лајтфут и Блази, миленичето змеј на неговото семејство. ​Дизајнирана со вистински детали за филмот, иан Лајтфут фигура е висока приближно 65 инчи (15 см) и го држи Својот Волшебник Со моќниот Скапоцен Камен Феникс!. ​Фигурата на блејзи е висока 2,45 инчи (6,22 см) и исто така може да биде поставена рекреирајте сцени од филмот или замислете нови!. ​Колекционерите можат да ги додадат овие омилени фигури на обожавателите на нивните витрини за да се мешаат и да се совпаѓаат со акционите фигури На Пиксар од минатите и сегашните филмови и најдете други да ја прошират својата колекција уште повеќе!. ​Прави забавен подарок со филмска тема за ентузијасти за акциони фигури и обожаватели на Пиксар на возраст од 3 години и повеќе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата