• Свеж
Рис Стеди-Флеш Интегриран Комплет За Дистрибуција На Тежина За Контрола На Нишање, 6, фунти. Капацитет, Вклучено Стебло

Рис Стеди-Флеш Интегриран Комплет За Дистрибуција На Тежина За Контрола На Нишање, 6, фунти. Капацитет, Вклучено Стебло

DEN 4959.84
Стока
Достапно е за нарачката

Рис 66558 STEADi-FLEX Мала Тежина Дистрибуција Комплет w/Shan Weight Дистрибуција На Главата Круг Бар-2-5/16 Во Хром Топката / Хардвер / Контрола На Нишање Топката Вклучени - Челик-Црн Прав Палто-Комплет овој систем за распределба на тежината е дизајниран со заострени пролетни шипки за помеко возење.Материјалот за триење, кој се користи за да речеме контрола, обезбедува тивко возење.Широките пружински шипки, со едноставен склоп на игла и клип, го намалуваат абењето во главата и на триењето pads.No вежба инсталација.Ќе се вклопи 6 " рамки w / дното монтирање спојки, опционални монтажа За V - нос приколки.Рис 66558 Steadi-Flex Lw Wd 400-600#.ШИФРА : 225.0239.УПЦ : 16118115949.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата