• Свеж
Калтренд Задни НАВЛАКИ ЗА СЕДИШТА ОД ВИСТИНИТИМБЕР за 2004 година - Тојота Тундра - ТЈ171-72КА Блејз Вметнете И Исечете

Калтренд Задни НАВЛАКИ ЗА СЕДИШТА ОД ВИСТИНИТИМБЕР за 2004 година - Тојота Тундра - ТЈ171-72КА Блејз Вметнете И Исечете

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Калтренд Задни КАПАЦИ ЗА СЕДИШТА TRUETIMBER за 2004-2006 Тојота Тундра-TY171-72 KA Блаже Вметнете и Исечете w/посебен потпирач за глава w / потпирач за раце w/вграден безбедносен ремен заштитете, разубавете и персонализирајте го вашето возило Со Caltrend TRUETIMBER® Прилагодени Прилагодени Капаци на Седиштата.За љубителите на отворено кои сакаат да дадат смела изјава со нивниот избор на вистинската опрема за нивните возења – нема ништо како облекување на вашите седишта ВО Truetimber® Маскирни Капаци на Седиштата. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ - 60/40 Поделена Клупа со / посебен потпирач за глава со/потпирач за раце со вграден појас, Премиум навлаки за седишта ВО вистински СТИЛ СЕ прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - НАШИТЕ капаци за автомобилски седишта со ВИСТИНИТИМБЕР имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата