• Свеж
Постелнина Памучно Платно Платно-Божиќни Холи Бобинки Акварел Од Големи Размери Зимски Ботанички Модерни Крпи За Печатење Подлоги Со Лажица

Постелнина Памучно Платно Платно-Божиќни Холи Бобинки Акварел Од Големи Размери Зимски Ботанички Модерни Крпи За Печатење Подлоги

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Платнени Плакати Божиќни Холи Бобинки Голем Акварел Зимски Комплет од 2 создадете свој уникатен пејзаж за маса и подигнете го вашето искуство за јадење со нашите платнени подлоги! Совршен за специјални прилики, настани или секојдневна употреба, секој сет од 2 платнени подлоги доаѓа во три опции за ткаенина. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. Комплет од 2 Подлоги. W 19 " x H 13 "(W 48 cm x H 33 cm). 1 " преклопен полите. Митрирани агли. Бело двојно врвно шиење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата