• Свеж
Влечки Летни Секојдневни Ленени Домашни Чевли Женски Влечки За Ремени Машки Влечки Женски Влечки И Женски Папучи Чизми За Жени Широки Женски Влечки За Туширање Го?

Влечки Летни Секојдневни Ленени Домашни Чевли Женски Влечки За Ремени Машки Влечки Женски Влечки И Женски Папучи Чизми За Жени

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Единствен Материјал : Рубернота : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Чевли Пета Висока : 1,5 см/0,6"Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Метод На Затворање : Материјал за лизгање : Ленен Стил : Принцеза,Лежерна,Едноставна, ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина на чевлите е Број На Кинеска Големина.Висина на платформата : 1см/0.4 " 2. обични чевли за обувки за Чевли не се лизгаат лесни За дишење Лесни За носење Полетување!Пакет : 1 Пар Женски Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Пета Висок Стил : Рамен3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува И тонизира,го подобрува Држењето На телото Стил : Тркалезна Забелешка : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Пол : Жени, Девојка4.Лесни Сандали,Удобен дизајн на лизгање,Амортизирана влошка, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,Свадба,забава и други прилики, цврста и стилска боја.Сцени : Внатрешна И Надворешна,Мода,Рекреативни Женски Танга Влечки Табела Со Големина : . Големина : 240 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 35 ЦН : 240 Нога Должинат : 23см/9.1" нога широк : 9см/3.5" Големина : 250 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 250 Нога Должинат : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5" Големина : 260 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЦН : 260 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТОТ : 25СМ/9,8" широк стапало : 9,5 см/3,7"големина : 270 Сад : 10 велика британија : 7 еу : 40 Цн : 270 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТОТ : 26СМ/10,2" Широк стапало : 10см/3,9"големина : 280 Сад : 11 велика британија : 8 еу : 42 цн : 280 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТОТ : 27СМ/10.6" НОГА ШИРОК : 10.5 СМ/4.1"големина : 290 сад : 12 велика британија : 9 еу : 44 Цн : 290 нога должинат : 28см/11" НОГА ШИРОК : 10.5 СМ/4.1" сцени : Внатрешна и надворешна,мода,слободно Време. 1.Висококвалитетен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Стил : Принцеза, Секојдневен, Едноставен,. Пета Висок Стил : Рамен. Единствен Материјал : Гума.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата