• Свеж
Фау Овци Кожа Јадин Цврст Кадифен Килим, Слонова Коска, 8' 10'

Фау Овци Кожа Јадин Цврст Кадифен Килим, Слонова Коска, 8' 10'

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Боја : Слонова Коска. Достапно во повеќе големини. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Кадифен Декор за Подот. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата