• Свеж
ArtToFrames 8x31 Buttercup Прилагодено Мат За Рамка За Слика Со Отворање за 4x27 Слики. Мат Само, Рамка Не Се Вклучени

ArtToFrames 8x31 Buttercup Прилагодено Мат За Рамка За Слика Со Отворање за 4x27 Слики. Мат Само, Рамка Не Се Вклучени

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Душеците создаваат визуелен простор околу вашите уметнички дела и обезбедуваат долгорочна заштита за вашата фотографија. Со повеќе од 60 варијанти на неутрални и трендовски бои имаме што да одговараме на секоја рамка или домашен декор. Мат е стандарден материјал од 4 слоја што се користи во продавници за Сопствени Рамки. Изработени од материјали без лигнин и рн-неутрални. Се вклопува во рамка (н) 8х31". Оваа подлога ќе одговара на фотографија од 4х27". Вистинската големина на отворање ќе биде исечена и 1/4 инчи помала од големината на сликата за да ја држи сликата на место.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата