• Свеж
Дизни Замрзнати Туш Завеса, Секој

Дизни Замрзнати Туш Завеса, Секој

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете ладен допир на топли тушеви со Замрзнатата Завеса За Туширање На Дизни Од Ауеј Франко И Синови. Оваа украсна завеса за туширање е изработена од цврста полиестерска ткаенина отпорна на мувла и има шарени зимски украси Со Ана и Елса од хит филмот на Дизни "Замрзнати. "Сета оваа завеса бара лагер и куки за совршено вклопување во повеќето тушеви и дополнителен слој на декорација што љубителите на филмот ќе го ценат, плус оваа завеса може да се пере во машина за лесно чистење. Смрека до бања со стилски, забава Дизни Замрзнати Туш Завеса Од Џеј Франко & Синови. 72? 72? (183 х 183см) завеса за туширање издржлива 100% полиестерска ткаенинабоен дизајн ги прикажува Ана и Елса од Дизни?с"Замрзнати" Куки и лагер продадени одделно машинско перење ладно, одделно, без белило, суво ниско.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата