• Свеж
Природен Црвен Корален Прстен, Женски Корален Прстен, Корален Априлски Камен, Дизајнерски Бенд, Сребро, Женски Прстен, Божиќ, Денот На Благодарноста, Рачно Изработе

Природен Црвен Корален Прстен, Женски Корален Прстен, Корален Априлски Камен, Дизајнерски Бенд, Сребро, Женски Прстен, Божиќ,

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Природен Црвен Корален Прстен, Женски Корален Прстен, Корален Априлски Камен За Раѓање, Дизајнерски Бенд, 925 Сребро, Женски Прстен, Божиќ, Денот на Благодарноста, Рачно Изработен, Накит За Изјава, Предмет На Прстен Од Природен Скапоцен Камен : Прстени. Метален Печат : 925. Материјал : 925 Сребро. Метална Завршница : Среброто Оксидирано. Скапоцен Камен : Корали. Големина на скапоцен камен : 13х18 мм. Сечење / Форма / Боја На Скапоцен Камен : Кабина / Овална / Црвена. Природниот Скапоцен Камен Може Да Варира Во Боја И Текстура. Сите Големини На Располагање : 3 САД до 16 САД. (Над Големината Спомената Во Големината На ПРСТЕНОТ ВО САД). Ги Прифаќаме сите видови прилагодување како накит од монограм, рачно изработен накит, персонализиран Накит За Имиња, Накит Од Природен Скапоцен Камен. (925 Стерлинг Сребро и 14к /18к Жолто Злато, 14к / 18к Розово Злато). Ги имаме сите видови Скапоцен Камен/ Роден Камен - Скапоцен и Полускапоцен. Ако сакате Сопствен Дизајн, слободно поставете какво било прашање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата