• Свеж
Каролини Богатства Bb9324pw Тексас Препелица Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, Teal, 12h x16W, разнобојни

Каролини Богатства Bb9324pw Тексас Препелица Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, Teal, 12h x16W, разнобојни

DEN 339.36
Стока
Достапно е за нарачката

Каролини Богатства BB9324 PW1216 Тексас Препелица Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, Teal, 12h x16 W, разнобојни Платно Ткаенина Декоративна Перница кој раса специфични Тексас Плаша уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа божиќна украсна Перница. Оваа Украсна Перница Од Платнена Ткаенина е од колекцијата Богатства На Каролини Елка Фарма Животни. Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 12 инчи на 16 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја задржува својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од каролини Богатства Птици категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата