• Свеж
Мармонт Хил Измијте Ги Рацете Врамени Сликарски Уметнички Отпечатоци

Мармонт Хил Измијте Ги Рацете Врамени Сликарски Уметнички Отпечатоци

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Со забавен дизајн и прекрасно миење со сина акварел, Ова Измијте Ги Рацете Врамена Ѕидна Уметност е одличен начин да ги потсетите вашите малечки (или и големите понекогаш) да ги одржуваат тие раце убави и пискливи чисти. Гордо, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати на висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата