• Свеж
Дизајн Куќа Теган Внатрешна Надворешна Површина Килим, 5 - Нога од 7-Нога

Дизајн Куќа Теган Внатрешна Надворешна Површина Килим, 5 - Нога од 7-Нога

DEN 1072.16
Стока
Достапно е за нарачката

Домот Леик 596676 Теган Внатрешен Надворешен Тепих е во стил со темно и светло сива боја во впечатлива југозападна шема што го прави овој килим да се истакнува. Тепихот со издржлива површина е направен да се спротивстави на елементите додека изгледа убаво. Полипропиленот е цврсто ткаен за да биде и мек и без пролевање, а истовремено е лесен за чистење. Стапалата се лесни за да можете лесно да се движите во затворени простории на отворено, а истовремено да бидете долготрајни под тешка употреба, деца, миленичиња и надворешни временски услови. Уживајте во водоотпорноста, КАКО и ув заштитата за да го одржите вашиот простор прекрасен од година во година. Тепихот отпорен на дамки со низок куп може лесно да се исчисти со црево, метла или дувалка за лисја. За да го продолжите животот на вашиот килим, препорачуваме килим за внатрешна употреба и доведување во затворен простор за време на екстремни временски услови. Килим мерки 5foot3inchx7foot. Изработени Во Турција. Доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција. Дизајниран И произведен Од Leick Home, доверлив извор за квалитетен мебел за дома за секој вкус и буџет.Овој производ доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција. Вакуум без тепач бар/самото место чисти само. Се препорачува професионално чистење. Издржлив, квалитетен; вода, дамка и отпорен на избледување. Направено и за надворешна и за внатрешна употреба; се спротивставува на водата. Мала тежина за лесно движење и складирање; користете во секоја просторија. Лесно чистење со цврсто ткаени, не-пролевање синтетички влакна. Дете и миленичиња пријателски!. Нема да ја изгребате површината на палубата; препорачајте тепих во затворен простор.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата