• Свеж
Државата мисисипи Алтернативно Лого Скришум Лежалка Со Патент Систем

Државата мисисипи Алтернативно Лого Скришум Лежалка Со Патент Систем

DEN 14896.00
Стока
Достапно е за нарачката

Државата мисисипи Алтернативно Лого Скришум Лежалка Со Патент Систем. Совршен за вашата дневна соба, човечка пештера, домашно кино или каде и да сакате да се опуштите и да се опуштите во целосна удобност. Комбинира елегантни линии со максимална удобност во компактен отпечаток.Скришум има синтетичка кожа и рачен механизам за навалување. Држачите за чаши во секоја рака додаваат во корисноста на столот. Патентираниот XZipit систем обезбедува бескрајни опции за лого на предниот дел на столот и ви овозможува да го покажете вашиот омилен тим или интерес. Xzipit патентиран Заменлив Лого Систем. Висококвалитетен Синтетички Тапацир. Ѕид-А-Начин Навалување : Целосно Се Потпира Инчи Од Ѕид. Поддршка За Кочии : Континуирана Поддршка Од Глава До Пети. 2 Држачи За Чаши Од Нерѓосувачки Челик. Отстранлив Грб За Брза Испорака И Движење. Ограничена Доживотна Гаранција За Навалување На Ѕидот На Рамката : Целосно Се Потпира На Инчи од Ѕидот. Поддршка За Кочии : Континуирана Поддршка Од Глава До Пети. 2 Држачи За Чаши Од Нерѓосувачки Челик.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата