• Свеж
Оукбрук Крајбрежен Хром Тоалетна Скокачка Славина Со Две Рачки

Оукбрук Крајбрежен Хром Тоалетна Скокачка Славина Со Две Рачки

DEN 543.84
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа Славина За Бања Со Две Рачки на Оукбрук има елегантна, лесна за чистење завршница која надополнува широк спектар на стилови на декор во бањата. Дизајнирана за удобна употреба со стил На две рачки и излив со низок лак, оваа славина е лесна за инсталирање со 1/2 инчи. поврзување и монтирање на плочи на палубата. Water Sense сертифициран со стапка на проток од 1,2 GPM за да помогне во намалувањето на употребата на вода, оваа ефикасна славина има и вентили без миење за да помогне во спречување на капење. Месинг Стебла за леснотија на инсталација Спарете со други парчиња од колекцијата Оукбрук за целосен и полиран изглед низ вашата бања. 2-рачка дизајн за лесна употреба и прецизна контрола. 1.2 гпм протокот на вода помага во зачувување на водата. Вентилите без миење помагаат да се спречат капе. Сертифициран за да помогне во намалувањето на употребата на вода без жртвување на перформансите. Ограничена Доживотна Гаранција. Хромираната завршница е елегантна и лесна за чистење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата