• Свеж
Примарно Злато Карат Жолто Злато Розова Тркалезна Слатководна Култивирана Бисерна Обетка Пост Обетки

Примарно Злато Карат Жолто Злато Розова Тркалезна Слатководна Култивирана Бисерна Обетка Пост Обетки

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете грациозен допир на вашата облека со овие обетки од 14 каратно жолто злато. Овие обетки имаат розови слатководни бисери во форма на круг од 5-6 мм и се обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад за да понудат совршено држење. Донесете сладок и едноставен допир на елеганција на вашиот изглед со овие цврсти обетки.Метална Тежина : 0,1 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обликување : балгендер : женско затворање : Столб За Триење И Туркање Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 5мм до 6мм (опсег)Детали За Цврст Бисер : Тип : Слатководна Културна Бисерна Боја : Розова Форма : Тркалезна Големина : 5мм До 6ммквантитет : 2 вашата ставка пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, совршена за чување или Давање Подароци.Земја На Потекло : Канада 14 Каратно Жолто Злато, Цврсто, Пост И Туркање Назад, Слатководен Културен Бисер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата