• Свеж
Машки Антигва Кралската Њујорк Гиганти Почит Голема И Висока Поло

Машки Антигва Кралската Њујорк Гиганти Почит Голема И Висока Поло

DEN 879.84
Стока
Достапно е за нарачката

Покажете ја гордоста на Вашите Њујоршки Џинови со стил со Оваа Почит Голема И Висока Поло Од Антигва. Оваа кошула има плакета со три копчиња и остро лого На Њујоршките гиганти на левата градите. Без разлика дали го спортувате овој врв во канцеларија или следниот натпревар, секој ќе го забележи вашиот импресивен стил и тврдокорниот фандом. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Официјално лиценциран. Плакета со три копчиња. Краток ракав. Пустинската сува технологија ја отстранува влагата и ја намалува телесната температура. Само-ткаенина јака. Отворете ја манжетната. Увезени. Материјал : 100% Полиестер. Бренд : Антигва. Везена графика. Странични процепи. Антигва триаголник лепенка во десниот ракав.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата