• Свеж
Vivobook Дома Бизнис Лаптоп, Intel Iris Xe, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 8TB PCIe SSD, Позадинско Осветлување KB, Wifi, USB 3.2, Победа Дома) Со Атлас Ранец

Vivobook Дома Бизнис Лаптоп, Intel Iris Xe, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 8TB PCIe SSD, Позадинско Осветлување KB, Wifi, USB 3.2, Победа

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : ASUS Форма/Стил : Стандарден Модел Бр : F1603 ZA-DS74 Processor : 12-Ти Генерал Intel Core i7-12700 H 2.30 GHz Процесор (до 4.7 GHz, 24mb Кеш, 14-Јадра, 20-Теми, 6 Перформанси-јадра)Меморија : 16gb DDR4 RAM Меморија (8 GB Одборот + 8 GB SO-DIMM)Графика : интел ИРИС Xe Интегрирана Графика, . Складирање : 8 TB PCIe SSD (Диск Со Цврста Состојба)Оперативен Систем : Windows 11 Home-64 Display : 16.0 во 4 K (3840x2400) 60 Hz 16 : 10 OLED Дисплеј Поврзување : Wi-Fi 6 Ax201 Wifi, Bluetooth 5.2, Порти/Слотови : , 1 USB 2.0, 1 HDMI, USB 3.2 Тип-C Gen2, без оптички ПОГОН, Слушалки/Микрофон Комбо Џекинпут/Излез : 720p hd веб камера, систем за безбедност на отпечатоци, црна позадинско осветлување trackpad, батерија : 90w напојување, 3-ЌЕЛИЈА 70 Whr Батерија Други Карактеристики, Боја : Тивка СИНА Тежина : 4.14 Lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДИТЕЛ ГАРАНЦИЈА ОД velztorm компјутер (Професионално надграден ОД VELZTORM КОМПЈУТЕР) Атлас Лаптоп Ранец Модел : атласмодел број : bp340water отпорни издржливи анти rfidpolyester поместена внатрешни Затворање Патент I7-12700h 14-Јадро Процесор. Интел Ирис Xe Графика. 8ТБ PCIe NVMe SSD. 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 16.0 ВО 4k (3840x2400) Дисплеј. Windows 11 Насловна 64bit.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата