• Свеж
Мармонт Хил Зјапање Бик Врамени Ѕид Уметност, 12 18

Мармонт Хил Зјапање Бик Врамени Ѕид Уметност, 12 18

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа Ѕид Уметност Врамена Со Бик има кафеава и бушава крава која мирно гледа во гледачот, покажувајќи ги своите рогови и симпатична влакнеста муцка. Ставете го овој нејасен пријател на вашиот ѕид за момент на симпатичност секој пат кога ќе погледнете. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата