• Свеж
Кожен Реставратор За Обновување На Кожата За Каучи Поправка На Боја На Кожа За Реновирање На Тапацир Кожа Кафеава

Кожен Реставратор За Обновување На Кожата За Каучи Поправка На Боја На Кожа За Реновирање На Тапацир Кожа Кафеава

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : [КОЖА ] - Поправки избледени, изгребани, и истрошени кожа назад да бараат нови повторно. Направено За Мешање, Изглед и чувство исто како кожа. Флексибилни, и не ќе се фаќа надвор![ВРВЕН КВАЛИТЕТ] - Изработени од висококвалитетни материјали, не се лесни за носење и не се лесни за бледнеење и издржливи.[ЛЕСНО ЗА НАНЕСУВАЊЕ]- Користете крпа за прсти, кремаста текстура, ја зачувува природната убавина на кожата и ја обновува еластичната мекост[ ОДЛИЧНА за ФИКСИРАЊЕ НА КОЖА ] - Гребнатини, пукнатини, лупење, дупки, рипови, изгореници, оштетувања на миленичиња и избледена боја. Работи на целосно и синтетичка вештачка кожа [АПЛИКАЦИЈА ]- Погодна За или која било тврда површина, Како што се декорација и тапацир на автомобил, мебел, кожна облека, софи, седиште за автомобил, седиште за мотоцикл, багаж, чизми, седла итн.Спецификација : Тежина : 30млитем Форма : крем/пастесоодветен за : Сите кожни површини [КАКО ДА СЕ КОРИСТИ]ЧЕКОР 1. Прво исчистете ја кожата пред да аплицирате за најдобри резултати користете Кожа Чиста - тоа е затоа што ја чисти кожата за да ја отстрани целата нечистотија, но исто така ги отвора порите на кожата, така Што Повторното Боење ќе ја однесе на кожата на подобар начин.ЧЕКОР 2. Бришење во кожата со кружни движења за да се обезбеди . Ова е доволно за целосно бојата. Земете чиста крпа, а потоа и површината на кожата. Осигурајте се дека нема вишок на кожата.ЧЕКОР 3. По инг, кожата станува обоена.Пакетот Вклучува : 1 Парче Кожа Повторно Боење чанта каучи стол избледени боја крем. на возраст испукани пилинг изгребани рафинирање. подигање чевли автомобил седиште тапацир нула покрива.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата