• Свеж
Отвок Женски Блузи Дами Лента Печатење V-Вратот Копче Краток Ракав Лабава Блуза

Отвок Женски Блузи Дами Лента Печатење V-Вратот Копче Краток Ракав Лабава Блуза

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаОтвок!. Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!. Пол : Жени. Стил : Секојдневен, Моден, Секси. Сезона : Пролет, Лето,Fall, Зима. Нега на облека : Рачно Миење одделно во ладна вода. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви обезбедиме подобро решение. Материјалот е лесен, течен, мек и растеглив. Лесно се вклопува со убав проток, удобен и стилски секојдневен. Погоден е за секојдневно носење во пролет, лето и aut. Појавување : добро изгледа и со чизми, како и со станови или сандали. Нема проблем да се облекуваат еднаш во некое време. Нула жали!. Совршен фустан за секојдневен, работа, одмор, надвор, дома, свадба, забава, одмор, улична облека, секојдневен живот. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата