• Свеж
Женски Кошули Без Ракави Возбудливи Врвови Лабави Врвови Обични Преголеми Врвови Плисирани Врвови Копче Надолу Секојдневни Летни Цветни Врвови ХМОРА

Женски Кошули Без Ракави Возбудливи Врвови Лабави Врвови Обични Преголеми Врвови Плисирани Врвови Копче Надолу Секојдневни Летни

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

33" рамо : 44cm/17.Материјал : овој основен врв од туника е изработен од имитационен памук, кој е мек, удобен, еластичен, лесен, но не проѕирен.35" должина : 72см/28. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да ја покажете вашата уникатна style.Be внимателно со горниот дел : миењето на рацете подобро ќе го одржува во добра состојба, не избелувајте големина : пред да нарачате, ве молиме погледнете ја" Табела со Големини " лево и препорачаната големина подолу. обични врвови женски резервоари за камизола женски врвови облечени женски врвови женски топ женски топлински врвови жени со долги ракави патики со висок врв женски врвови за работа женски врвови за туника за носење со хеланки женски врвни земји крај женски врвови женски врвови со долги ракави женски атлетски врвови женски блузи и врвови обични жени. костим за капење костим за капење женски костим за капење за жени женски костими за капење плус големина костим за капење за жени едноделен костим за капење женски костими за капење за капење за жени костими за капење за капење за капење за жени костим за капење за капење за капење за жени црн едноделен костим за капење за жени костим за капење покријте скромни костими за капење за жени.1 врвни женски кошули Без Ракави Врвови Од Возбуда Лабави Врвови Обични Преголеми Врвови Плисирани Врвови Копче Надолу Секојдневни Летни Цветни Врвовиприменливи Прилики : за секојдневен живот секојдневно носење, семејно собирање, одмор, шопинг, состаноци, забава, плажа, канцеларија, улица итн. Трендовски возбудувања на предната и задната страна лесно покријте го вашиот среден дел и долниот дел.35"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 114СМ/44.31"како да го носите : овој Секојдневен врв без ракави од туника има вклопување И Стилски ИЗГЛЕД ШТО МОЖЕ ПОДОБРО ДА ОДГОВАРА НА ВАШАТА ФИГУРА. Добро се комбинира со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или јога панталони.52" рамо : 39см/15.92"големина : 5xl сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 138 CM/54.97" РАМО : 43 CM/16.93" должина : 76cm/29. Машина за перење, брзо сушење, без избледување или намалување.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38,58" Рамо : 37см/14,57" Должина : 70см/27,56"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40,16" Рамо : 38см/14,96" Должина : 71см/27,95"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 биста : 108СМ/42.88" рамо : 40см/15.Карактеристики : Без Ракави, V вратот, прицврстување на предното копче. Погоден за пролет, лето ,umn и зима.32" должина : 77cm/30.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата