• Свеж
Азиски Модни Жени Плус Големина Врвка За Влечење Секојдневен Цврст Еластичен Џеб На Половината Лабави Панталони Летен Клиренс

Азиски Модни Жени Плус Големина Врвка За Влечење Секојдневен Цврст Еластичен Џеб На Половината Лабави Панталони Летен Клиренс

DEN 417.76
Стока
Достапно е за нарачката

Модни Жени Плус Големина Врвка За Влечење Секојдневен Цврст Еластичен Џеб На Половината Лабави Панталони Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони,Еластичен Струк,Џеб,Врвки,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн, Секојдневни Панталони. 2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони . ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Декорација : Стил На Врвка : Секојдневен, Моден, Удобен Должина : Долго Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Женски Панталони. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Половината Хип Должина XL X-Голем 10 14 40 78-102см/30.71-40.16" 98см/38.58" 98см/38.58" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 78-102см/30.71-40.16 "Колк : 98см/38.58" Должина : 98см/38.58 " Материјал : Мек и дише, движењето е удобно,удобност и флексибилност на оваа панталона. Карактеристика : Доаѓа во опуштено вклопување низ бутот и ногата. Прилика : овој дизајн е погоден за многу прилики, јога, џогирање, плажа, училиште, затворен простор, панталони за пижами, пешачење, пливање и така натаму, особено во жешката сезона, може да ви донесе кул и удобно искуство. Препорачано миење со рака или машина. Нашата мисија : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата