• Свеж
Четири Сезони Моторот Ладење Вентилатор Спојката За Изберете 03-Тојота Модели Одговара изберете: 2005-ТОЈОТА ТАКОМА, 2007 - ТОЈОТА ФЈ КРУЗЕР

Четири Сезони Моторот Ладење Вентилатор Спојката За Изберете 03-Тојота Модели Одговара изберете: 2005-ТОЈОТА ТАКОМА, 2007 -

DEN 560.00
Стока
Достапно е за нарачката

Стандардна Ротација Термички Стандард Должност Вентилатор Спојки : 03-09 Тојота 4рунер, 05-15 Тојота Такома, 05-11 Тојота Тундра, 07-09 Тојота Фј Крстосувач Дизајн : Стандардна термичка. Производ Одговара : Директно Вклопување. Продадена Количина : Продадена Поединечно. Препорачана Употреба : Ое Замена. Дополнителни Карактеристики Материјал : Алуминиум. Одговара Изберете : 2005-2015 ТОЈОТА ТАКОМА 6 Цил 4 Л 2007-2009 ТОЈОТА ФЈ КРУЗЕР 2003-2009 ТОЈОТА 4РУНЕР 6 Цил 4 Л 2005-2011 тојота тундра 6 Цил 4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата