• Свеж
Goody® Црни Боби Иглички, КТ

Goody® Црни Боби Иглички, КТ

DEN 175.68
Стока
Достапно е за нарачката

Уживајте во впечатлив и безбеден стил со Добри Класични Црни Боби Иглички! Овие мали, но моќни иглички за коса се совршени за да ви помогнат да создадете долготрајна фризура без проблеми без досадни влакна или парчиња надвор од местото.Без разлика дали создавате драматично ажурирање за специјална пригода, елаборирана плетенка или само закачување на треснето од лицето за спортски настан - овие класични боби иглички ќе ја остават вашата коса цврсто стилизирана. Направени со меки гумени врвови, Добрите Боби Иглички се дизајнирани за сите типови и текстури на коса и нема да ја оштетат или извлечат вашата коса, за да Изгледате Добро и Да се Чувствувате Добро. #Добра коса Добри Црни Боби Иглички, Добри Иглички За Коса, Безбедни Иглички За Коса, 170 Кт Големи боби иглички за обезбедување долготрајни стилови на коса. Црни метални штипки за коса најдобро за темни бои на коса. Дизајниран за сите текстури на косата-боби иглички за густа коса или фина коса!. Достапно е и Во кафеави или Русокоси обоени боби иглички. За Гуди.. Иновативна прифатлива убавина од 1907 година на над 110 години (не се плашиме да ја покажеме нашата возраст), научивме нешто или две за создавање на најдобри додатоци за коса и алатки за стилизирање што нема да ја скршат банката. Од нашите револуционерни иновации до нашите култно-класични омилени, ние се стремиме да ја поддржиме нашата репутација како главен во рутината на косата на секоја жена од детството до зрелоста. Горди Спонзор-Девојки во Бегство. Тоа е светот на една девојка! Секој Добар безброј производ ветува дека ќе се грижи за вашата коса и ќе ги минимизира финтите. Сметајте На безброј додатоци за удобност и забава, сите во едно! Посетете за нови производи и совети за стилизирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата