• Свеж
Артверс Цитати Го Прават Она Што Е Правилно Цитат Табла Стил Перница-Откачи Поли Медиум

Артверс Цитати Го Прават Она Што Е Правилно Цитат Табла Стил Перница-Откачи Поли Медиум

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Направете Го Она што Е Правилно Цитат Табла Стил. Двострано печатење-Откачи поли материјал со скриен патент и вметнете. Од вашата трпезарија до влезот, до вашата спална соба или дневна соба, овој разноврсен килим може да оди каде било во вашата куќа. Украсен со комплементарни уметнички дела, овој шик дизајн совршено ќе одговара на вкусот на вашиот дом. Покријте = Машинско Перење Одделно Во Ладна Вода - Нежен Циклус-Благ Детергент - Не Избелувајте - Исушете Го Суво Ниско; Вметнете = Чисто Место / Суво Чисто Направете Го Само Она што Е Вистинскиот Стил На Табла Со Цитати. Двострано печатење-Откачи поли материјал со скриен патент и вметнете.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата