• Свеж
Меѓународни Концепти во. Круг Врвот 29. во. Х Трпезариска Маса-Еспресо

Меѓународни Концепти во. Круг Врвот 29. во. Х Трпезариска Маса-Еспресо

DEN 1599.84
Стока
Достапно е за нарачката

Елегантниот стил на оваа фиксна трпезариска маса Од Меѓународни Концепти е совршен додаток на вашата кујна, трпезарија или ќош за појадок. Оваа традиционална маса е изработена од цврсто дрво и е дел од висококвалитетна колекција на мебел од дрво што лесно ќе го надополни секој декор. Паравуд-тврдо дрво познато по својата издржлива, силна и еколошка природа – се користи за изработка на овие класични маси. Масата ја закотвува просторијата како силен централен дел и добро се комбинира со широк спектар на столови и столици Од Меѓународни Концепти. Без разлика дали претпочитате да го користите за ноќни вечери или да работите тивко на хоби, оваа табела ви ја дава практичноста, како и стилот што ви треба. Димензии 30 W x 30 D x 29.9 H во. Изработени од цврсто тврдо дрво. Достапно во различни завршетоци. За употреба со јадење столици. Вклучува месар блок врвот. Основата на пиедесталот е 4 стапки за максимална поддршка. Подготвени да се соберат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата