• Свеж
Нурисон Алур Преоден Бохо Слонова Коска Разнобоен 2' 3 ' Површина Килим

Нурисон Алур Преоден Бохо Слонова Коска Разнобоен 2' 3 ' Површина Килим

DEN 959.84
Стока
Достапно е за нарачката

Пополнете го вашиот простор со топлина и удобност на Колекцијата Алур. Со својата еклектична мешавина на современи цветови, медалјони инспирирани од персија и племенски обрасци во светли тонови на скапоцени камења, секој Тепих Од областа На Алур зрачи со бохо привлечност. Овие живописни килими се Идеални за употреба во вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија. Машина изработена од ниска барака, полипропилен со низок профил за лесно чистење. Донесете опуштена атмосфера во вашата дневна соба или спална соба со Овој Тепих За Собирање Алур. Неговата површина е украсена со богато обоена цветна четириаголна шема во нијанси на портокалова, сина, жолта, зелена и бургундска боја на земја од слонова коска. Овој топол и шарен дизајн ја додава вистинската количина на поп во боемските поставки. Машина изработена од ниска барака, полипропилен со низок профил за лесно чистење. Топол и шарен цветен килим од четириаголник носи опуштена боемска атмосфера. Машина изработена од низок профил, лесна за чистење полипропиленски влакна. Издржливиот дизајн е идеален за дневна соба, спална соба или трпезарија. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата