• Свеж
Туш Глава, Туш Распрскувач, За Домашна Бања

Туш Глава, Туш Распрскувач, За Домашна Бања

DEN 296.00
Стока
Достапно е за нарачката

Глава за туширање, Распрскувач За Туширање, 180° За Домашна Бања Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Додатоци За Перење Коса Материјал : НЕРЃОСУВАЧКИ Челик + СТОМАЧНИ + Путип : Рачна Функција : Спреј, Меур, Автоматско Снабдување Со Водаинсталација Тип : Ротирачка Млазница За Вода Процес : Галванизација Работна Температура : 80 Степени Целзиусови Стил : Едноставна И Луксузна Големина На Производот : прибл. 12,5 х 7 х 6 см / 4,9 х 2,8 х 2,4 во тежина : Прибл. 370g / 13.1 Oz Пакет Листа : 1 x Туш Распрскувач1 x Црево1 x Заграда1 x Конверзија Славина2 x Заптивка1 x Конектор На Конец Забелешка : 1. Ве молиме дозволете 0-2 см грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. 3-функција под притисок негативен јонски туш, режим на префрлување со едно копче, негативните јонски честички ефикасно ги филтрираат дамките од вода. Излезен панел од нерѓосувачки челик, висококвалитетно тело ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, лесно чистење што не е затнато и има работен век. Надворешниот туш за раце во сливот е погоден за повеќето славини, целата славина за бакарен адаптер, една и две надвор, опремена со филтер од нерѓосувачки челик.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата