• Свеж
300w 110v Електричен Ручек Бо Контејнер За Грејач На Храна Пренослив Грејач Од Нерѓосувачки Челик За Студентски Канцелариски Работник, Автомобилски Камион Дома

300w 110v Електричен Ручек Бо Контејнер За Грејач На Храна Пренослив Грејач Од Нерѓосувачки Челик За Студентски Канцелариски

DEN 2399.84
Стока
Достапно е за нарачката

300w 110v Електрична Кутија За Ручек Сад За Грејач На Храна Пренослив Грејач Од Нерѓосувачки Челик За Студентски Канцелариски Работник. 1. Запечатени лагер покритие, заклучување свежи, спречи капе. 2. Силиконска рачка, капакот има дизајн на силиконска рачка, лесен за излегување. 3. Додадете вода за да спречите суво горење, обезбедете безбедна употреба, додадете чаша вода и потоа започнете со загревање со едно копче. 4. Цврст затворач, лесен е и убав во дизајнот. 5. 304 нерѓосувачки челик, издржлив, без деформација, лесен за чистење. Спецификации : . Номинална моќност : 300 W. Номинален напон : 110v. Режим На Работа : една клучна операција. Големина : . Двоен слој : 24 * 13 * 15см/9.45*5.12*5.9 инч. Тежина : 0,75 кг. Капацитет : . Двоен слој : 0,8 Л. Функции : топол ориз, ориз на пареа, чорба, каша, десерти, зачувување на топлина итн. Пакет : . 1 Х Електрична Кутија За Ручек. 2 Х Нерѓосувачки Челик Храна Кутија. 1 Х Мерна Чаша. 1 X Кабел За Напојување. Користете Чекори : . Чекор 1, додадете чаша вода пред употреба. Чекор 2, ставете ги состојките. Чекор 3, покријте го капакот. Чекор 4, приклучете го напојувањето. Чекор 5, загрејте ја храната со едно копче (исклучете ја автоматски по готвењето). Забелешка : . ■Загревање на храната, ве молиме не покривајте го транспарентниот капак на садот. ■Транспарентен капак е за зачувување на топлина и анти-истури. Бидете сигурни да го отстраните кога греење/ готвење. ■Кога машината работи, ве молиме не допирајте го горниот капак и рачката. ■Кога производот се користи, ќе произведе многу пареа од млазницата, бидете внимателни и не се повредувајте. ■Кога машините за чистење не ја напаѓаат водата или не пуштаат течност во внатрешната кутија за ручек за електрично греење, со цел да се избегне опасност. Футата 300w 110v Електрична Кутија За Ручек Контејнер За Грејач На Храна Пренослив Грејач од Нерѓосувачки Челик За Студентски Канцелариски Работник,Автомобил/Камион/Дом.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата