• Свеж
Црн Носорог Фрли Алуминиум РАБ БРГДЕ 6Х5. М-БЛК, 1790ГДЕ-06140М06

Црн Носорог Фрли Алуминиум РАБ БРГДЕ 6Х5. М-БЛК, 1790ГДЕ-06140М06

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, вистински тркала со монистра, фалсификувани моноблок тркала и 1-парче фрлени тркала за камион, ТЕРЕНЕЦ, кросовер, комбе и ХИВ.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн Носорог Фрли Алуминиум РАБ БРГДЕ 17Х9 6Х5, 5 М-БЛК-10ММ, 1790ГДЕ-06140М06. 1790ГДЕ-06140М06. 6Х5, 5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата