• Свеж
Јунајтед Виверс Плаза Џана Акцент Килим, Цветни Шема, Црвена, 1'11 3'3

Јунајтед Виверс Плаза Џана Акцент Килим, Цветни Шема, Црвена, 1'11 3'3

DEN 480.00
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа плаза Фиренца килим. Карактеристики : Техника : - машина ткаени. Примарна Боја : - Слонова Коска; Црна; Црвена. Материјал : - Синтетички. Димензии : Големина На Килим 5 '3" х 7 '2" - Висина На Купот : -0,47". Големина На килим 5 '3" х 7 '2" - Вкупна Тежина На Производот : -2 фунти. Големина на килим 7 '10" х 10 '6" - Вкупна Тежина На Производот : -5 фунти. Големина На килим 1 '11" х 3 '3" - Вкупна Тежина На Производот : -11 фунти. Големина На килим 2 '3" х 7 '2" - Вкупна Тежина На Производот : -20 фунти. Прекрасно шик со својот цветен дизајн. Машина направена Од Олефин за издржливост, отпорност на дамки и лесна нега. Ткаени куп е работ заврши за свеж, чист изглед. Лесен за одржување со едноставно четкање и правосмукалка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата