• Свеж
Предна Сопирачка Рампа Во Собата-Компатибилен со - Нисан Xterra 2014

Предна Сопирачка Рампа Во Собата-Компатибилен со - Нисан Xterra 2014

DEN 996.96
Стока
Достапно е за нарачката

Комплет За предна Сопирачка - Компатибилен со 2005-2015 Nissan Xterraposion : Front Note : Перформанси Ултра Премиум Керамичка Подлога; Содржини Премиум Нерѓосувачки Хардвер Вклучен Сензор За Абење На Подлогата Вклучен : Материјал За Триење : Керамичка Подлога Тип На Сензор За Абење : Механички Карактеристики : - Перформанси Ултра-Премиум Влошки за Сопирачки специјално дизајнирани за флота, спроведување на законот и екстремна употреба. - Перформанси Ултра Премиум Керамички Диск Сопирачка Компатибилен со или Одговара : - 2005-2015 Нисан Кстеррафитс Години : 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Прегледајте Го Описот на Производот за Да Обезбедите Соодветно Вклопување. 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015. Поставена Подлога За Сопирачките.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата