• Свеж
Фарфи Мини Полица Рачно Изработена Фина Изработка Мала Реална Извонредна Декоративна Легура 1: Минијатурна Книга За Складирање Реквизит Модел Сцена Реквизит

Фарфи Мини Полица Рачно Изработена Фина Изработка Мала Реална Извонредна Декоративна Легура 1: Минијатурна Книга За Складирање

DEN 149.60
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : полицата за книги Со Мини триаголник е многу цврста и стабилна, користете занает за боја за печење, не испуштајте боја лесно, фина изработка со деликатна, многу мини и убава, површината поминува обработка на полирање, мазна без брус, не ја повредувајте раката.Овој мини статив не само што држи неред, туку и ја украсува вашата куклена куќа, давајќи и многу пријатна атмосфера за живеење. Тој е лесен и може да се носи anywhere.It е изграден од легиран материјал и има долга услуга life.It достапен е во 5 бои и 2 големини, можете да ја изберете онаа што like.It погоден е за 1/6 кукла, 1/6 куклена куќа, 1/12 кукла, 1/12 куклена куќа итн.Име на ставка : Мини Полица Материјал : Легура Карактеристики : Модерен, Железна Уметност, Мазна Површина, Детали Со Цврста Боја : Големина С : 2,5 см х 2,1 см х 2см/0,98 "х 0,83" х 0,79 " (Прибл.) Големина М : 2,8 см х 3,4 см х 3,1 см/1,1 "х 1,34" х 1,22 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мини Полица мини триаголник полица е многу цврста и стабилна, користете печење боја занает, капка боја не е лесно, парична казна изработка со деликатна, многу мини и убава, површината поминува полирање обработка, мазна без брус, не му наштети на раката. Овој мини статив не само што држи неред, туку и ја украсува вашата куклена куќа, давајќи и многу пријатна атмосфера за живеење. Тој е лесен и може да се носи насекаде. Изграден е од легиран материјал и има долг работен век. Достапен е во 5 бои и 2 големини, можете да ја изберете онаа што ви се допаѓа. Погоден е за 1/6 кукла, 1/6 куклена куќа, 1/12 кукла, 1/12 куклена куќа итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата