• Свеж
Супериорен Ruза Цветни Затворен Тркач Килим, 2 '7 8, Слонова Коска

Супериорен Ruза Цветни Затворен Тркач Килим, 2 '7 8, Слонова Коска

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете го изгледот и чувството на вашите подови од плочки или дрвени предмети со Супериорниот Тепих Или Тркач Во Затворен Простор Во Indза. Изработен од премиум 100% полипропиленски влакна, овој килим може да се справи со најпрометните простории во вашиот дом, додека останува пријатен под нозете. Дебелината на килимот од 0,31 инчи лесно се чисти, лесно може да се вклопи под повеќето врати и им овозможува на столовите што седат на врвот на овој килим лесно да се лизгаат. Завршен со добро изработена подлога од јута, овој килим е долготрајна и издржлива опција за домови со деца и домашни миленици. Arза беше инспирирана од традиционалните персиски обрасци и има елабориран скролуван медалјон во нијанси на морнарица и оникс во неговиот центар, дизајниран да привлече внимание кон вашиот дом или канцелариски простор со својот гроздобер изглед. Супериорна Flза Цветни Затворен Простор Килим Или Тркач : Изработени од 100% Полипропилен со цврста јута поддршка. Висината на купот од 31 инчи е ултра мека и пријатна под нозете. Килим лесно може да се вклопи под повеќето врати. Цветна, Геометриска шема. Стилот на тепих во областа е Модерен, Преоден, Рустикален, Боемски. Цврста моќност-разбој, идеален за домови со деца и домашни миленици. Достапно во асортиман на популарни големини за соби со голем сообраќај, како што се; спалната соба, трпезаријата, кујната, влезот, ходникот, дневната соба или подрумот. Килим може да се пофали со нијанси На Беж, Сина или Кафеава боја. За долготрајни резултати, редовно вакуумирајте и чистете на самото место; Свртете од време на време за да го изедначите абењето; се препорачува подлога за Тепих (се продава одделно) за да спречите лизгање; Секогаш следете ги упатствата за етикетата за нега за најдобри резултати. Димензии : "2' 7 "х 8', 2 'х 3', 4 'х 5 '7", 5 'х 8', 7 ' 10 "х 10"". Ние сме посветени да ги направиме производите побезбедни за вас и побезбедни за светот; СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС Сертифициран; Секоја компонента на овој производ е тестирана и потврдена без штетни материи и се произведува одржливо.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата