• Свеж
Летни Фустани За Жени Трендовски Печатени Тркалезни Деколте А-Линија Средна Должина Слободно Време Краток Ракав Фустан Сина М

Летни Фустани За Жени Трендовски Печатени Тркалезни Деколте А-Линија Средна Должина Слободно Време Краток Ракав Фустан Сина

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Во Стил На Кратки Ракави : Средна Должина-Стил На Врат На Облека : Тркалезно Деколте-Стил На Фустан : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 Биста : 90см/35,43" Рамо : 37см/14,57" Ракав : 16,5 см/6,50" Половината : 114см/44,88" Колк : 124см/48,82" Должина : 116см/45,67" Големина : М САД : 6 БИСТА : 96см/37,80" Рамо : 38см/14,96" РАКАВ : 17,5 см/6,89" половината : 120см/47,24" Колк : 130см/51,18" должина : 117см/46,06" големина : л Сад : 8 биста : 102см/40,16" рамо : 40см/15,75" РАКАВ : 18,5 см/7,28" Половината : 126см/49,61" колк : 136см/53,54" должина : 119см/46,85" големина : Xl Us : 10 биста : 108см/42,52" рамо : 42см/16,54" ракав : 19,5 см/7,68" половината : 132см/51,97" Колк : 142см/55,91" Должина : 121СМ/47.64" ГОЛЕМИНА : 2хл сад : 12 биста : 114см/44.88" рамо : 44см/17.32" ракав : 20.5 См/8.07" половината : 138см/54.33" колк : 148см/58.27" должина : 123см/48.43" женски летни фустани. летни фустани за жени 2023 трендовски. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, плажа,одмор, секојдневен, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата