• Свеж
БРЕНД Халапењо Мескит Скара Сос, оз

БРЕНД Халапењо Мескит Скара Сос, оз

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

ТАБАСКО БРЕНД Халапено Мескит Скара Сос 18 мл. има посебна земјена арома на месквит избалансирана со светли и лути ноти Од ЗЕЛЕНИОТ Сос ОД ХАЛАПЕНО Од БРЕНДОТ ТАБАСКО. БРЕНДОТ Табаско Халапено Месквит Сос за СКАРА обезбедува уникатен профил на вкус со смела, зачадена топлина што е одлична за месо и зеленчук бакнати со пламен. Пробајте го во нашите рецепти ЗА БРЕНДОТ ТАБАСКО Халапено Мескит Пилешки Ќебапи или БРЕНД ТАБАСКО Халапено Мескит Скара Сланина Халапено Поперс. Нема Сируп Од Пченка Со Висока Фруктоза. Кошер. Скара Сос 18 мл. Блага Топлина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата